Слики плочки матрил IV

Слики плочки матрил IV

DEN 623.84

Достапност

Оставете ја оваа прекрасна апстрактна слика да ве поврзе емотивно. Со својата уникатност и наједноставните елементи што го прават дел од вашиот декор. Вашиот дом ќе го има тој посебен допир што му е потребен. Рамка за уметност, домашен декор, wallиден декор.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката