Ви Воздух Пластичен Ѕид Вентилатор Со Далечински Управувач Во Бело

Ви Воздух Пластичен Ѕид Вентилатор Со Далечински Управувач Во Бело

DEN 687.84

Достапност

На Ви Ер 16 " Пластичниот Ѕиден Вентилатор со Далечински Управувач е сигурен и лесен за ракување, така што ќе можете да поминувате повеќе време уживајќи во свеж воздух и помалку време за да го поставите. Со едноставна и удобна далечинска работа, овој вентилатор за монтирање на ѕид може да се вклучи и контролира од усогласеноста на вашиот кауч или кревет. Со Тивок, но моќен проток на воздух, овој вентилатор прави одлична работа за ладење на одредени области. Овој Вентилатор има 3 Променливи Поставки за да можете да ја контролирате брзината и интензитетот на протокот на воздух во вашиот простор. Покрај тоа, овој вентилатор има Функција За Осцилација, што во голема мера ја подобрува способноста на вентилаторите да освежат просторија, наместо воздухот да се разнесува само во една насока, овој вентилатор ќе се сврти од страна на страна за да опфати многу поголема површина. 3 различни режими поставкисцилирајќи 7,5 часа контрола на тајмерот3 брзини вклучен далечински управувач Димензии : 16.00" x 17.00"x 4.00" Тежина На Предметот : 7.00 фунти Vie Air 16 " Пластичен Wallиден Вентилатор со Далечински Управувач, Бел.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката