&N Филтер За Воздух На Моторот: Високи Перформанси, Премиум, Пауерспорт Филтер За Воздух: 1996 - кавасаки КА-7596

&N Филтер За Воздух На Моторот: Високи Перформанси, Премиум, Пауерспорт Филтер За Воздух: 1996 - кавасаки КА-7596

DEN 1.33

Достапност

К 1996-1997 КАВАСАКИ ЗХ7РР НИНЏА КРАЈНА ДОЛГОВЕЧНОСТ : ограничена гаранција За живот Без проблеми за замена На акции к&Н филтри за воздух-се применуваат ограничувања. ИНЖЕНЕРСКА МОЌНОСТ : Најсовремените медиуми за филтрирање на воздухот се дизајнирани да ги зголемат коњските сили и забрзувањето, како и да ги подобрат вкупните перформанси на моторот. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : Претходно подмачкана и подготвена за инсталирање. Една од најлесните и најисплатливите надградби за вашиот мотоцикл или АТВ за брзи придобивки од перформансите. ЦВРСТА КОНСТРУКЦИЈА : Филтрите ЗА Воздух К&Н се произведуваат со издржливи, врвни материјали и најсовремени методи за изградба за да траат цел живот.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката