Колекција На Корпи За Читање На Умот, Тенок Пречка За Перење, Капацитет На Литар, Исечени Рачки, Прикачен Капак Со Шарки, Вентилиран, Сив

Колекција На Корпи За Читање На Умот, Тенок Пречка За Перење, Капацитет На Литар, Исечени Рачки, Прикачен Капак Со Шарки, Вентилиран,

DEN 0.67

Достапност

Разноврсна Тешка Пречка : Деклатер Со Стил и Леснотија. Без напор управувајте со вашите алишта или чувајте разни предмети со нашата издржлива и стилска пречка. Фалејќи се со робусна конструкција, овој попречувач може безбедно и безбедно да собере до 60 литри (15 кг/33 килограми) облека, играчки, спортска опрема, материјали за изработка или постелнина. Неговиот тенок и заострен дизајн удобно се вклопува во различни простори, што го прави совршен за употреба покрај машината за перење, во вашата бања или сместен во плакарот. Премиум плетен дизајн на нашиот хампер не само што додава допир на елеганција, туку обезбедува и соодветна вентилација, дозволувајќи им на вашата облека да дише. Капакот со шарки лесно се прицврстува на своето место по пристигнувањето, обезбедувајќи беспрекорно искуство за поставување. За чистење, едноставно избришете го со влажна крпа и благ сапун. Без разлика дали треба да го исчистите нередот на облеката од вашиот под, да чувате сезонска облека или да транспортирате алишта нагоре и надолу по скалите, оваа попреченост зависи од задачата. Благодарение на преносливиот, лесен дизајн и удобните рачки за отсекување, носењето целосна корпа е ветре, без разлика дали ќе се упатите кон просторијата за перење, пералницата или ќе се вратите дома од колеџ. Со својата разноврсна корисност и стилска привлечност, нашата тешка пречка е совршено решение за складирање за секоја просторија. Пространа и Издржлива : оваа пречка за облека нуди доволно простор за складирање, со капацитет од 60 литри (15 кг/33 килограми), што ви овозможува да складирате голема количина алишта. Направена издржлива пластика, таа е изградена за да издржи честа употреба. Практична Преносливост : вградените рачки за отсекување обезбедуваат удобно држење, што го олеснува транспортот на пречката до просторијата за перење или пералницата. Уредно И Уредно : капакот со шарки на пречката ви овозможува да ги чувате алиштата уредно покриени, одржувајќи чист и организиран изглед во вашата бања или спална соба. Ги држи вашите алишта подалеку од видното поле. Вентилиран Дизајн : лесниот премиум плетен стил на попречувачот се одликува со вентилиран дизајн кој овозможува циркулација на воздухот, дозволувајќи им на облеката да дише, избегнувајќи натрупување и одржувајќи ја облеката и крпите свежи. Совршена Големина : со димензии од 17,65 инчи долг х 13,75 инчи широк х 24,15 инчи висок (44,83 х 34,92 х 61,34 сантиметри) на врвот, оваа заострена пречка за облека е дизајнирана да се вклопи во мали простори, додека сепак обезбедува доволно капацитет за складирање. Тој е лесен, тежок само 4 килограми (1,81 килограм), што го олеснува движењето и складирањето кога не се користи. Боја : Сива.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката