APPLE USB Адаптер За Напојување

APPLE USB Адаптер За Напојување

DEN 3.33

Достапност

Наполнете ги уредите Со Apple додека сте во движење Со USB Адаптерот За Напојување На Apple. Овој производ има компактен дизајн 3.15" х 1.18" х 2.6", што го прави идеален за складирање на мали места додека патувате или во движење. Овој адаптер за напојување со бело Јаболко нуди брзо, ефикасно полнење дома, во канцеларија или во движење. Работи со Кој било Apple Watch, iphone или ipod модел, А USB кабелот се продава одделно. ОВОЈ USB Адаптер ЗА Напојување На Apple користи 5w моќност, давајќи им на уредите брзо, силно полнење. Се одликува со две огради, така што се вклопува во речиси секој излез во САД. ОВОЈ USB адаптер На Apple може да се користи или како замена за неуспешен адаптер што доаѓа со вашиот уред, или како резервен. Земете го со вас додека сте на одмор или на службено патување за да бидете сигурни дека вашиот компатибилен уред е секогаш доволно наполнет. APPLE USB Адаптер За Напојување : Оригинален полнач За Јаболка. УСБ-кабелот се продава одделно. 5 W APPLE USB адаптер. Марка : Јаболко. Димензии : 3.15 "х 1.18 " х 2.6". Боја : бела. 2-скала за да одговара на повеќето продавници. Брзо и ефикасно наплаќа. Може да се користи со Apple Watch 1 генерација или подоцна, i Phone 5 или подоцна, i Pod мешај 4-та генерација, а подоцна, ipod допир 5-та генерација или подоцна и i Pad mini 2 или подоцна.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката