Мебел Од Меридијан Летен Камен Кадифе Страничен Стол За Јадење Сет од 2

Мебел Од Меридијан Летен Камен Кадифе Страничен Стол За Јадење Сет од 2

DEN 2319.84

Достапност

Претворете ја вашата трпезарија во кралско засолниште со Оваа летна камена кадифена трпезариска столица. Одликувајќи се со луксузен камен кадифе тапацир, овој целосно тапациран страничен стол нуди удобност и поддршка додека уживате во оброците. Неговата челична рамка обезбедува издржливост, така што можете да уживате во столот во годините што доаѓаат. Неговиот заоблен, современ дизајн е и уникатен и модерен, обезбедувајќи им на гостите на вечерата парче разговор, како и удобно место за седење. Меридијан Мебел Летен Камен Кадифе Јадење Страна Стол (Во собата на 2).


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката