Легендата на инвиктус од пако Рабан, 3. Оз Парфем Спреј За Мажи

Легендата на инвиктус од пако Рабан, 3. Оз Парфем Спреј За Мажи

DEN 1060.16

Достапност

Лансирана Во 2019 Година, Легендата За Инвиктус е Ароматичен И дрвенест мирис за мажи кој комбинира земјени ноти со освежувачки цитрус и лесни цветови. Келнот се отвора со светли врвни ноти на грејпфрут во комбинација со дополнување на морската сол и мешавина од морски ноти. Срцевиот слој го заземјува мирисот, повлекувајќи го надолу со средни ноти на ловоров лист и топли зачини измешани со здравец. Црвениот килибар и белешките од основата на дрвото од гвајак обезбедуваат завршен допир на мирисот. Келнот е создаден од парфимерите Николас Болје и Домитил бертие. Доаѓа во градиентно сино шише во форма на трофеј со сребрени акценти. Пако Рабан. Мириси. 3349668577576. Машко, Возрасно.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката