Делта Виндемер Брусен Никел Две Рачка Тоалетна Славина 6-во

Делта Виндемер Брусен Никел Две Рачка Тоалетна Славина 6-во

DEN 255.84

Достапност

Делта Виндемере 8 инчи 2-рачка со висок лак за бања во нерѓосувачки обезбедува доволно растојание со излив со висок лак за да се олесни чистењето и работата. Поставувањето со двојна рачка користи рачки во вкрстен стил за леснотија на користење и Е во согласност СО АДА за да одговара на вашите потреби. Серија Виндемир. 2 Рачки На Рачката, лачен излив 4-5/8 "л. и 6-13/16" Х., 3-дупка 6 "- 16 " широко распространета инсталација, метален скокачки прозорец. Вотерсенс етикетиран производ. Стапка на проток од 1,2 ГПМ (галони во минута) стапка на проток, наспроти индустрискиот стандард АСМЕ.А112. 18.1/АДС.Б125. 1 од 2,2 ГПМ. 1/2 "i. P. s. врска, 1-1/8" максимална дебелина на палубата, RP10612 додава 1" до максимална дебелина на палубата. АДА во согласност. Во согласност Со калифорнискиот закон БЕЗ олово АБ1953. Доживотна славина, делови и завршна гаранција за оригиналниот купувач.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката