Пилот BeGreen V Одбор Господар Суво Бришење Маркер, Средно Длето Врвот, Asst Бои, Пакет

Пилот BeGreen V Одбор Господар Суво Бришење Маркер, Средно Длето Врвот, Asst Бои, Пакет

DEN 1.33

Достапност

Маркерот за суво бришење се полни до четири пати и е направен од висок процент на рециклиран материјал. Видливото, долготрајно снабдување со мастило обезбедува живописни бои и чисто бришење. Иновативниот Систем За Напојување Со Двојни Цевки обезбедува непречен и стабилен проток на мастило. Широката точка на длето го прави живописното густо пишување јасно видливо од далечина. Пополнете Со Пилот Против Одборот Господар пополнува за континуирана употреба. Пилот Be Green Полнење VBoard Суво бришење Маркер, 5 / Пакет (Количина) Иновативни близнак цевка храна систем за да се обезбеди непречено и стабилен проток на мастило. Широката, длето точка го прави живописното, густо пишување видливо од далечина. Нуди живописни бои и видливо снабдување со мастило. Долготрајни и полни. Избрани бои; 92% рециклиран материјал.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката