ОЕМ Одговара изберете: 2008-ФОРД БИК, 2005-ФОРД ПЕТСТОТИНИ

ОЕМ Одговара изберете: 2008-ФОРД БИК, 2005-ФОРД ПЕТСТОТИНИ

DEN 3.33

Достапност

СТАБИЛИЗАТОР Бар Линк КОМПЛЕТ СУСПЕНЗИЈА ОЕМ Одговара Изберете : 2008-2009 Форд БИК 2005-2007 ФОРД ПЕТСТОТИНИ 2005-2007 ФОРД СЛОБОДЕН СТИЛ 2008-2009 ФОРД БИК Х 2008-2009 МЕРКУР САМУР 2005-2007 МЕРКУР МОНТЕГО и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката