Муад Отворено Багрем Дрво Седиште Разговор Во Собата Со Масичка, Тиково И Беж

Муад Отворено Багрем Дрво Седиште Разговор Во Собата Со Масичка, Тиково И Беж

DEN 12655.84

Достапност

Искористете го максимумот од вашиот надворешен простор со комплет за разговор што самостојно поканува добро друштво. Нашиот шармантен клупски стол, љубовно седиште и масичка за кафе се одликува со прекрасен дизајн на летва што му дава на секој надворешен простор ветровит и класичен изглед. Направен со богато дрво од багрем, овој комплет обезбедува мазна структура која е изградена за неверојатна издржливост и смирувачка стабилност. Овој комплет е завршен со прекрасно кадифени перници отпорни на вода, што ви овозможува да седите и да се опуштите под топлото сонце во најголема удобност цела летна сезона. ДРВО ОД БАГРЕМ : Направено Со дрво од багрем што носи елегантен и егзотичен изглед во вашиот простор, ова издржливо тврдо дрво природно издржува елементи на отворено и нема да потемни со текот на времето. Дрвото од багрем е совршено како цврста, тешка рамка која се спротивставува на абење. ДИЗАЈН НА ЛЕТВА : овој комплет има потпирачи за грб и седење со прекрасни отворени облоги со летви, давајќи му на овој комплет софистициран, класичен изглед. Масичката за кафе го следи овој мотив со летви, давајќи му на овој комплет прекрасно домашно чувство на вашиот декор. ВОДООТПОРНИ ПЕРНИЦИ : Нашите перници се покриени со непорозен материјал што го прави чистењето на секое истурање ветре. Ве молиме имајте предвид дека овие перници се водоотпорни и не се водоотпорни. Не потопувајте се во вода. КАДИФЕН ПЕРНИЦИ : со кадифен седење, овој сет е дизајниран за вашата удобност. Дебелите перничиња за седиштата и грбот ќе ве воодушеват вас и вашите пријатели со нивото на атмосфера што го обезбедува ова седење. ПОТРЕБНО Е СКЛОПУВАЊЕ : Потребно Е Одредено склопување за овој сет. Вклучени се сите упатства и алатки потребни за склопување. Овој комплет вклучува две столчиња, едно љубовно седиште и една масичка. Вклучува : Две (2) Клупски Столчиња, Едно (1) Љубовно Седиште и Едно (1) Масичка За Кафе. Материјал : Багрем Дрво . Материјал За Перница : Ткаенина Отпорна На Вода. Состав На Перница : 100% Полиестер . Заврши : Тиково. Боја На Перница : Беж. Рачно Изработени Детали. Собранието Е Потребно. Димензии на столот : 33,50 длабок x 26,50 инчи широк x 32,50 инчи висок. Димензии на седиштето : 24,75 инчи длабок x 22,75 инчи широк x 16,75 инчи висок. Висина на раката : 24,00 инчи. Димензии на седиштето : 33,50 инчи длабок х 53,00 инчи широк х 32,50 висок. Димензии на седиштето : 24,75 инчи длабок х 49,25 инчи широк х 10,75 инчи висок. Висина на раката : 24,00 инчи. Димензии На Масичката : 26,75 инчи длабок х 48,00 инчи широк х 13,00 инчи висок.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката