Тачдог Цветни-Галор гроздобер печатени Ултра-Кадифен Правоаголен Дизајнер Кревет За Кучиња

Тачдог Цветни-Галор гроздобер печатени Ултра-Кадифен Правоаголен Дизајнер Кревет За Кучиња

DEN 287.84

Достапност

Гроздобер Печатен Ултра-Кадифен Правоаголен Дизајнерски Кревет За Кучиња Е составен од Надворешна обвивка Од Памук-Полиестер и реверзибилна И Отстранлива и Реверзибилна полиестерска внатрешна перница за кучиња. Перницата има можност да се отвори со патент за поставување машинско перење на внатрешната содржина на полифил. Се одликува со трендовски модел на цветен дизајн од 1960-тите однадвор со прекрасен дизајн на гроздобер принт на перницата со Извезен печат на совршенство На Тачдог на фронталната усна. Составен Од повисоко ниво На Поли-Пополнување за супериорен кадифен. Се одликува Со најлонска странична рачка за леснотија на мобилност при носење. Тачдог, водечки Премиум Бренд За Миленичиња Од Утре. Достапно во Повеќе Бои. МЕРЕЊА НА ГОЛЕМИНАТА (ИНЧИ) Л х ш Х : СРЕДНО : 21,7 х 17,7 х 9,1 ГОЛЕМ : 25,6 х 21,7 х 9,9 Внатрешно Обложено со Повисоко Одделение Ултра-Кадифен Поли-Пополнете. Лесно Перење На Машината Со Патент Отстранлива Перница. Карактеристики Вез и гроздобер дизајнер Печатење На Отстранлив и Реверзибилен перница. Се одликува Со Вграден најлон Везен ремен за Рачка за Носење. Достапно во Повеќе Бои и големини.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката