Акделко Агол На Управување Сензор

Акделко Агол На Управување Сензор

DEN 2.33

Достапност

Сензорот за агол на управување ACDelco изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме сензор за агол на управување за речиси секој автомобил на патот денес. Сензорот за агол на управување ACDelco е достапен за употреба на пат и надвор од патот и е дизајниран за сите временски услови. Acdelco 25858802 Сензор За Агол На Управување.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката