Прикриени UC4066-Лу Хард Шарки Тоно Покритие Одговара изберете: 2005-ТОЈОТА ТАКОМА

Прикриени UC4066-Лу Хард Шарки Тоно Покритие Одговара изберете: 2005-ТОЈОТА ТАКОМА

DEN 2.67

Достапност

Тајната СЕ може да се пофали со сите карактеристики на оригиналниот Класичен капак, но со додадени стилски линии и заден спојлер за денешниот модерен сопственик на камион. Подигнатите ребра создаваат аеродинамичен стил, ставајќи го овој капак во своја класа. Надградената брава со една точка ги контролира двете шарки за заклучување на долната страна на капакот, обезбедувајќи иста безбедност како Класичната, но со само една клучна точка. Текстурираната црна завршница е отпорна на гребење, издржлива и доаѓа со тежина од само 58 килограми. СЕ, исто така, доаѓа во мазна верзија, подготвена за сликање во која било сопствена боја за да одговара на вашиот камион. Прикриен Se Tonneau Корица UC4066 S Прикриени UC4066 S - Лукс Хард Шарки Тоне Корица Одговара Изберете : 2005-2015 ТОЈОТА ТАКОМА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката