Тинејџерски Мутант Нинџа Желки Дете Дремка Мат. Тим Желки тема. Дневен престој, Спиење И Многу Повеќе

Тинејџерски Мутант Нинџа Желки Дете Дремка Мат. Тим Желки тема. Дневен престој, Спиење И Многу Повеќе

DEN 0.33

Достапност

Тинејџерскиот Мутант Нинџа Желки се обединат со "Тим Желка Моќ" на ова дете дремка мат. Микеланџело, Донатело, Леонардо и Рафаел од популарната серија Ник тинејџерски Мутант Нинџа Желки со Оваа Мала Душек за Дремка. Вашето дете може да ја донесе удобноста на домот во движење, каде и да оди со оваа удобна патна подлога за дремка. Оваа подлога за дремка е совршена за спиење, време за дремка, патувања преку ноќ и секако дневен престој. Ултра меко и Пријатно со вграден Ватиран Мат, Кадифен Ќебе и Перница, вашето дете сигурно ќе заспие во длабок сон со соништа за авантури со вкус на желка. Оваа подлога за дремка вклучува и велкро затворачи како и рачка за носење манастир па затоа е лесно да се навивате и да одите во следната авантура! Мека, Пријатна И Шарена : Тинејџерскиот Мутант Нинџа Желка Мала Душек за Дремка со ликови од популарната серија Ник сигурно ќе ги воодушеви младите обожаватели и ќе инспирира соништа за забавни авантури со вкус на желка. Дизајн 3-во-едно : Вклучува ватиран душек за дремка, Кадифен Ќебе и ултра мека перница-одлично за дремење, спиење, дневен престој и патување. Удобност и Удобност : Лесно Навивање со јазичиња за затворање Велкро и рачка за носење погодно за носење каде и да оди вашето дете, плус вклучува ознака за име за персонализација. Висок Квалитет И Лесна Нега : 100% полиестерска подлога со 100% корален кадифен прикачен ќебе. Машина за перење. Совршена Големина за Мали Деца : 46" х 21" одмотани и 11,5" х 7" х 7,5" навивани за носење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката