Почетна Основи Керамички Канистер Со Лажица Во Собата , Црвено

Почетна Основи Керамички Канистер Со Лажица Во Собата , Црвено

DEN 264.80

Достапност

Чувајте ја сувата храна и закуски организирани и свежи со овој комплет канистер од 4 парчиња. Направено од тешка и издржлива керамика со капак со превртување. Врвот на бравата држи Воздушно затегната заптивка за зачувување на свежината. Изгледа одлично во секој кујнски амбиент. Почетна Основи Керамички Канистер Со Лажица Во собата (4 Парчиња), Црвено.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката