Фуџи Инста 7с Шеврон Гроув Случај-Зелена

Фуџи Инста 7с Шеврон Гроув Случај-Зелена

DEN 1.33

Достапност

Забавен и модерен обликуван случај инстакс. Издржлив и лесен за одржување чист, лесен пристап за вчитување филм и вклучува забавен дизајн на шеврон од страните Издржлив и лесен за чистење. Лесен пристап за вчитување филм.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката