Потпис Од Леви Штраус И Ко. Момчиња Опуштени Атлетски Фит Фармерки, Големини 4-18

Потпис Од Леви Штраус И Ко. Момчиња Опуштени Атлетски Фит Фармерки, Големини 4-18

DEN 287.68

Достапност

Потпис Од Леви Штраус И Ко. Фармерките Со атлетско Вклопување обезбедуваат тексас стил во тренд изграден тврд и супер удобен за активна игра. Изработени од премиум тексас што се витка со него за дополнителна удобност, Овие Атлетски фармерки се вклопуваат опуштено низ седиштето и бутот со модерен тенок отвор на ногата. Квалитет на кој му верувате Од Леви Штраус И Ко. e. 1853. Премиум тексас што се витка и се движи со него. Супер удобно за активна игра. Еластична половина. Опуштено преку седиштето и бутот. Тенок отвор на ногата. Пет-џебен стил. Автентична завршна обработка на тексас. Супериорен квалитет, сила и издржливост. Содржината на ткаенината варира во зависност од бојата " погледнете го полето за опис на производот за повеќе детали. Машинско перење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката