Каролини Богатства SS4968DS Bichon Фриз со англиски Унија Џек Британски Знаме Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16

Каролини Богатства SS4968DS Bichon Фриз со англиски Унија Џек Британски Знаме Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16

DEN 207.84

Достапност

Каролини Богатства SS4968 DS1216 Bichon Фриз со англиски Унија Џек Британски Знаме Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци кој раса специфични Bichon Фриз уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Овој Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци е од каролини богатства колекција Унија Џек Британското Знаме. Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 12 инчи на 16 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Принт е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Печатени Алуминиум Целосна Боја Печатење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката