Примарно Злато Каратно Жолто Злато Сингапур Синџир Нараквица

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Сингапур Синџир Нараквица

DEN 1440.00

Достапност

Заокружете го зглобот во луксуз со оваа шармантна Синџир Нараквица Во Сингапур. Стилизирана во 14 каратно жолто злато, оваа нараквица долга 8 инчи и широка 1,7 мм сигурно ќе го разубави вашиот изглед. Затворачот од јастог ја одржува оваа цврста нараквица безбедна околу вашиот зглоб.Метална Тежина : 1,34 Грама Накит Тип : Финебраклет Стил : Сингапур Синџир Нараквица Пол : женски затворач : Јастог Канџи Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 8-инчен х 1,7 ммсолид вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Перу 14 каратно Жолто Злато, Цврста, Јастог Канџа.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката