М-р За нега На кожата Враќање На Осветлување Крем СО АДТ Технологија 1. оз

М-р За нега На кожата Враќање На Осветлување Крем СО АДТ Технологија 1. оз

DEN 3.00

Достапност

Овој хидрохинон-слободен напредно осветлување цр???јас активирам сјаен и порамномерен тен. Помага да се намали појавата на возраст и темни дамки и ја остава кожата прозрачна по само неколку апликации. Кремот ослободен од времето обезбедува ефикасност во текот на денот. Овој напреден крем за осветлување без хидрохинон активира сјаен и порамномерен тен. Ја осветлува вашата кожа оставајќи ја ревитализирана и освежена. Хидрохинон и парабен слободен.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката