Полка Точка Чевли Брои Крст Бод Комплет, 10 13

Полка Точка Чевли Брои Крст Бод Комплет, 10 13

DEN 215.84

Достапност

Тобин-Брои Крст Бод Комплет. Овој модел ќе изгледа одлично на ѕидот на просторијата за шиење! Овој пакет содржи една слика со вкрстен бод од 10х13 инчи; Крпа Од 14 грофови Аида; конец за везење; игла и упатства. Дизајн : Чевли Со Точки. Произведено во САД. Проекти со врвен квалитет. Прекрасни дизајни. Вклучени материјали и упатства.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката