Вестин 22-Премиер Овал Нерф Чекор Бар Монтирање Комплет Одговара: 2002-2003, 2007-ДОЏ РАМ 1500

Вестин 22-Премиер Овал Нерф Чекор Бар Монтирање Комплет Одговара: 2002-2003, 2007-ДОЏ РАМ 1500

DEN 2614.88

Достапност

Компатибилен со моделите 2002-2009 Dodge Ram Меморија 1500/2500/3500/4500/500 (Quad Cab) опремени со Броеви На Делови Од Таблата За Трчање на Вестин 22-6030 или 22-6035;комплет за монтирање специфичен за возилото за монтирање На Овалните Шипки Од Серијата Премиер 4 И Премиер 6 Серии (се продаваат одделно). Комплетите вклучуваат држачи за монтирање на лулка обложени со црн прав од страна на возачот и совозачот. Доаѓа во комплет со хардвер и инструкции за инсталација.; Вестин Овална Цевка Чекор Бар Монтирање Комплет Одговара : 2002-2003,2007-2008 ДОЏ РАМ 1500 2004-2006 ДОЏ РАМ 1500 СВ/СЛТ 2003-2006,2009 ДОЏ РАМ 2500 2003-2009 ДОЏ РАМ 3500 2007-2008 ДОЏ РАМ 2500 Ул/Слт И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката