Доџ Караван Сафари Кафеав Камен Сјај Металик Пта Кварт Основен Слој Автомобилска Боја

Доџ Караван Сафари Кафеав Камен Сјај Металик Пта Кварт Основен Слој Автомобилска Боја

DEN 0.33

Достапност

Вашата нарачка се обработува со помош на нашата компјутерска контролирана опрема за мешање, мешање на нијанси и врзива со врвен квалитет според формулата ЗА боја ОЕ. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Основниот слој бара проѕирен горниот слој за подобрување и заштита на бојата. • Еден литар боја за основно палто од уретан - Намалете 4 : 1 за прскање. • Важно, тестирајте ја бојата за прскање на приложената тест картичка за да го потврдите совпаѓањето на бојата пред да ја нанесете . * Инструкции вклучени Форд • Бик. 2006. 4МТ3. СРЕДНО СИВА МЕТАЛИК. Еден Кварт Уретански Основен Слој. Произведено во САД. За прскање измешајте со редуктор 2 : 1.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката