Дизајнарт Бели Гербер Цвеќиња Хиперреалистични V Платно Ѕид Уметност

Дизајнарт Бели Гербер Цвеќиња Хиперреалистични V Платно Ѕид Уметност

DEN 1.33

Достапност

Оваа прекрасна Бела Гербер Цвеќе Хиперреалистична V Платно Уметност е отпечатена со користење на највисок квалитет на бледнее отпорни мастило на платно. Секој од нашите ликовни отпечатоци од платно гикли е отпечатен на памучно платно со врвен квалитет, користејќи мастила со најдобар квалитет што нема да исчезнат со текот на времето. Секој печатење на giclee се протега цврсто преку 1-инчна дрвена подрамка за отпечатоци од мали димензии или 1,5-инчна дрвена подрамка за отпечатоци со големи димензии, обезбедувајќи платното да се учи и да не се закопчува. Овој платнен уметнички принт е завиткан во галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинско чувство на уметничка галерија. Сите наши отпечатоци од платно се внимателно спакувани со пластична заштита, кревко обележување и цврсти кутии за да се обезбеди безбедна испорака. Секој принт на платно пристигнува подготвен да виси на ѕидот, со вклучени комплети за закачување. - Стил : Цветна Маргаритка. - Предмет : Цветни, Шарм На Земјата. - Боја : Бела, Сива. - Овој принт на платно гикли е завиткан во галерија (дизајнот продолжува на страните) давајќи му вистинско чувство за уметничка галерија. - Памучно платно со врвен квалитет. - Пристигнува подготвен да висат на ѕидот. - Лесно За Закачување монтирано Памучно платно со Врвен квалитет. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за закачување. Произведено Во Канада.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката