Магацински Изрази Стерлинг Сребро И Каратно Жолто Злато Акцент Бел Топаз Прстен

Магацински Изрази Стерлинг Сребро И Каратно Жолто Злато Акцент Бел Топаз Прстен

DEN 2672.00

Достапност

Направете едноставна и софистицирана изјава со овој сребрен прстен за раѓање со круг од 0,28 cttw бел скапоцен камен топаз ореол со 14 каратно жолто злато акцентиран дизајн. Овој дизајнерски прстен е достапен во големина на прст 9. Идеален подарок за оние кои слават роденден во април овој Прстен Со Изрази што може да се Натрупа сигурно ќе импресионира.Метална Тежина : 3,46 Грама Накит Тип : Стил На Финирање : Редење Скапоцен Камен Ринггендер : Женски метал : Стерлинг Силверметална Боја : Ширина на Бела Лента : 2,25 Ммринг Големина : 914 Каратно Жолто Злато Акцентсолидгемстоун Детали : Тип : Топазбиртхстоун Месец : Април Боја : Вајтшајп : Тркалезна Тежина : 0,28 cttwquanty : 1 поставување накит : Prongyar Вашиот Предмет Пристигнува Во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци Со бел лак, совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Тајланд Стерлинг Сребро, 14 Каратно Жолто Злато Акцент, Скапоцен Камен, родиум-позлатени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката