Рака и Чекан Хардбол Лесен Лесен Не-Неред Собирање Градина Цут Мирис Мулти-Мачка Згрутчување Ѓубре, 10.5 фунти

Рака и Чекан Хардбол Лесен Лесен Не-Неред Собирање Градина Цут Мирис Мулти-Мачка Згрутчување Ѓубре, 10.5 фунти

DEN 2.67

Достапност

Лесен ѓубре за мачиња со практично неуништливи купчиња? Воведување НА НОВ Легло за Собирање НА Раката И ЧЕКАНОТ. Иновативната формула работи на нов начин : за брзо намалување на отпадот од мачки и мирисите во ултра-компактни купчиња за лесно, неуредно собирање. Нашата Лесна Усовршена Формула е над 50% полесна од нашето редовно ѓубре за мачки, НО СЕПАК е многу апсорбирачка за да формира тврди купчиња. Чистиот Мирис на Градинарски Цут нуди 12 дена контрола на мирисот-загарантирано! Пурфект за повеќе домови за мачки. УЛТРА-КОМПАКТНИТЕ КУПЧИЊА ГО НАМАЛУВААТ ОТПАДОТ И МИРИСИТЕ. Овој револуционерен лесен, згрутчен ѓубре за мачиња ги врзува отпадот и мирисите во тесни, тврди грутки за лажирање без стрес, без распаѓање. Тоа значи лесно чистење за лајк-нова кутија за отпадоци со секоја лажичка. ЛЕСНО, БЕЗ НЕРЕД СОБИРАЊЕ И НИСКО ЃУБРЕ ЗА МАЧКИ ОД ПРАШИНА. Формулата за брзо формирање, тврда грутка користи Жито одгледувано Во Америка. Ултра-компактните купчиња се држат цврсто за лесно собирање и чистење на кутијата за отпадоци без напор. ЛЕСЕН ЛЕГЛО СОВРШЕН. Над 50% полесни од нашето редовно ѓубре за мачки. Ова легло за мачки СО раце И ЧЕКАН е лесно, но формира многу апсорбирачки, компактни купчиња. Светло за истурање со лесно, неуредно собирање. ГРАДИНА ЦУТ МИРИС ЗА ТРАЈНА СВЕЖИНА. Ова ѓубре за мачки со мала тежина има чист мирис 12 дена контрола на мирисот. Светлиот мирис е формулиран за да помогне во контролата на мирисите на кутијата за отпадоци. 12 ДНЕВНА КОНТРОЛА НА МИРИСОТ, ЗАГАРАНТИРАНА СВЕЖИНА. Нашата формула нуди 12 дена долготрајна контрола на мирисот. Овој лесен миризлив легло има свежа формула за елиминатор на мирис која е идеална за домови со повеќе мачки.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката