Јови Нук Нб Висок Стол Компактен Преклоп, Прилагодлив Послужавник, Седиште За Лежење За Новороденче, Млаз

Јови Нук Нб Висок Стол Компактен Преклоп, Прилагодлив Послужавник, Седиште За Лежење За Новороденче, Млаз

DEN 1519.84

Достапност

Чудо Со Една Рака 2.0 Високиот Стол На Joovy Nook NB Во Чеша беше направен за погодност, изграден за основите и создаден за компактност што сѐ уште ја завршува работата. Сепак, со вашите омилени карактеристики како фиоката со отворен замав што работи со едната рака, нула дизајн на склопување што се преклопува без проблеми и кожен капак што се брише чист без груби хемикалии, но сега уште подобро. Додадените предни тркала за лесна подвижност, седиште со три позиции и полесни опции за прилагодување на фиоката го прават овој столче за игра менувач. Кажете збогум на натпреварот за борење со послужавник и поздравете се со најкорисниот столче за високо ниво на пазарот. Со дизајн што расте со вашето дете, NB NOOK ќе му трае на вашето малечко од првите денови до нивниот 5-ти роденден, (новороденче до 50 фунти) и има прилагодлив ремен со пет точки за да ги држи безбедно седнати. Новороденче подготвен, доаѓа целосно собрани. Бпа/БПС/фталат/без олово, Без отпорни на пламен. НОВА четиристепена прилагодлива фиока. НОВО седиште за лежење со три позиции. НОВИ предни тркала за дополнителна мобилност. Една рака замав отворен послужавник. Отстранлива машина за миење садови-безбеден вметнете послужавник. Се преклопува рамно за складирање. За новороденчиња до 50 килограми.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката