Уметнички Ткајачи Глиф Ц'est Ла Ви 18 18 Перница

Уметнички Ткајачи Глиф Ц'est Ла Ви 18 18 Перница

DEN 271.84

Достапност

Инспирирана од поп културата и актуелните трендови, перницата со Метален златен глиф додава стратешки поп во секоја просторија со обезбедување на совршен глам акцент, елегантен вкус и стилска личност. Уметнички Ткајачи Глиф C 'est La Vie 18" x 18 " Перница (Со Надолу Пополнување).


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката