Хајден Автомобилски Премиум Вентилатор Спојка Одговара изберете: 1991-ЛИНКОЛН ГРАДСКИ АВТОМОБИЛ, МЕРКУР ГРАНД МАРКИЗ

Хајден Автомобилски Премиум Вентилатор Спојка Одговара изберете: 1991-ЛИНКОЛН ГРАДСКИ АВТОМОБИЛ, МЕРКУР ГРАНД МАРКИЗ

DEN 3542.56

Достапност

Обратна Ротација Термички Стандард Должност Вентилатор спојката 6 инчен термички. Дизајниран, тестиран и изграден со апликација. Ое перформанси, вклопување и изглед. Изграден за да ги исполни или надмине оригиналните перформанси на опремата. Дополнителни Карактеристики Боја : Суров Алуминиум во Боја. Материјал : Алуминиум.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката