Визари Влијание Фг Детски Фудбалски Штипки, Портокалова Сребрена Големина 4.5

Визари Влијание Фг Детски Фудбалски Штипки, Портокалова Сребрена Големина 4.5

DEN 467.04

Достапност

Влијание FG Портокалова / Сребрена Големина 4.5 ГОРНИОТ : двобојна текстура синтетички горниот. Силен и издржлив со постава против истегнување. Обложена пета и удобност на облогата на јаката. НАДВОРЕШЕН ЃОН : двобојна обликувана гума за удобност и влечење. Зашиени на горниот дел за издржливост. Визари Спорт САД е добро воспоставен бренд во индустријата за фудбалски специјалитети. Со постојано обезбедување на спортисти од сите возрасти и нивоа на вештини со најквалитетна фудбалска облека и опрема од своето основање во 1998 Година,Визари Спорт САД постојано растеше во текот на годините во една од најдобрите фудбалски специфични компании во индустријата денес. 100% Синтетички. Горниот : двобоен текстуриран синтетички горен дел. Силен и издржлив со постава против истегнување. Обложена потпетица и јака за удобност. Надворешен ѓон : двобојна обликувана гума за удобност и влечење. Зашиени на горниот дел за издржливост. Вратило мери приближно низок врв од лак. Издржлив гумен надворешен ѓон за супериорна влечна сила на различни површини. Лесна конструкција со горниот дел од мрежата што дише. Анатомски контуриран кревет за стапала за природна поддршка на лакот. Поместен јазик и јака за дополнителна удобност.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката