Етерично Е Џемперкнит Топ

Етерично Е Џемперкнит Топ

DEN 496.00

Достапност

Тврдокорен навивач како тебе сака да го претставува тимот во се што правиш. Без разлика дали сте на чело на играта или околу градот, Оваа Дами Врвот Од Странична Облека дефинитивно ќе покажат некои дух. Нивниот мек материјал ќе ви обезбеди да останете удобни во текот на секој потег што ќе го направите. Ова ќе биде одличен додаток на вашата гардероба. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Увезени. Везена графика. Машинско перење, сува сува ниска. Материјал : 96% Полиестер/4% Спандекс. Официјално лиценциран. Долг ракав. Ленти за печатење на екранот. Марка : Странична Облека. Падна рамената. Еден џеб на градите.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката