Епл Кожа Случај за iPhone Плус - Производ Црвено

Епл Кожа Случај за iPhone Плус - Производ Црвено

DEN 3.00

Достапност

Бидејќи тие се прецизно изработени за i Phone 7 Плус, овие случаи цврсто се вклопуваат во кривините на вашиот i Phone без додавање на големо. Тие?повторно направено од специјално исончана И завршена Европска кожа, така што надворешноста се чувствува мека на допир и со текот на времето развива природна патина. Внатре, поставата од микрофибер помага да се заштити вашиот i Phone. И капаците на металните копчиња одговараат на финишот на вашиот i Phone. Iphone 7 Кожен Случај : Прецизност изработена за i Phone 7. Цврсто се вклопува над кривините. Специјално исончана И завршена Европска кожа. Надворешноста развива природна патина со текот на времето. iphone 7 заштитен случај има микрофибер поставата. Металните капаци на копчињата одговараат на финишот на i Phone. Достапни бои : црна, полноќна сина, седло кафеава, црвена, морска сина, бура сива и тен.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката