Мулин 117-Конец За Везење Со Шест Влакна, Светло-Кафеава, 8,7 Јарди

Мулин 117-Конец За Везење Со Шест Влакна, Светло-Кафеава, 8,7 Јарди

DEN 143.84

Достапност

Дмц Конец За Везење е брилијантна делива нишка со шест влакна изработена од 100 проценти двојно мерцеризиран, Долг Главен Египетски Памук во влечење. Овој конец е одличен за вкрстен бод и вез. Дмц Конец За Везење : 6-влакно делива нишка. 100 проценти двојно мерцеризиран, долг Главен Египетски Памук. Повлечете-скејн постави. Одлично за вкрстен бод и вез. Достапно во различни бои.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката