Целосна Исхрана Печено Пилешко, Ориз И Зеленчук Сува Храна За Кучиња За Големо Куче, лб. Торба

Целосна Исхрана Печено Пилешко, Ориз И Зеленчук Сува Храна За Кучиња За Големо Куче, лб. Торба

DEN 1.00

Достапност

ПЕДИГРЕ За Големи Кучиња Печено Пилешко, Ориз И Зеленчук Сувата Храна За Кучиња е формулирана за да им даде на големите кучиња целата енергија и храна што им се потребни за да продолжат да го живеат животот во потполност. Нашата храна за кучиња со вкус на пилешко се одликува со природен извор на глукозамин и хондроитин за поддршка на здрави коски и зглобови кај кучињата. Оваа сува храна за кучиња, исто така, содржи водечки нивоа на антиоксиданс витамин е за да помогне во одржување на имунолошкиот систем на возрасните кучиња силни и омега-6 масни киселини за негување на кожата и сјаен, здрав капут. Плус, нашата избалансирана храна за кучиња со нашата специјална мешавина од влакна помага да се промовира здраво варење за да се контролира патролата во дворот. Нема сируп од пченка со висока фруктоза, нема вештачки вкусови и нема додаден шеќер. Нахранете го вашето куче со оваа сува каша за да ги одржувате забите чисти и да им дадете одличен вкус. Содржи едно (1) ПЕДИГРЕ За Големи Кучиња Комплетна Исхрана Голема Раса Сува Храна За Кучиња Печено Пилешко, Ориз И Зеленчук Вкус Куче Кибл, 16 килограми. Торба. Педигре Сува Храна За Кучиња за Големи Кучиња содржи глукозамин и хондроитин од природен извор за да го промовира здравјето на зглобовите и коските за да помогне во животот во потполност. Комплетен и избалансиран рецепт за сува храна за исхрана со оптимално ниво на омега-6 масна киселина за негување на кожата и здраво палто кај вашето куче од голема раса. Педигре Сува Храна За Кучиња за Големи Кучиња содржи водечки нивоа на витамин Е за да помогне во поддршката на силните коски и здрав имунолошки систем кај големите кучиња. Гордо направено со најдобрите состојки во светот, Без Сируп Од Пченка Со Висока Фруктоза, Без Вештачки Вкусови и Без Додаден Шеќер. Уникатната крцкава кибла помага во чистење на забите.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката