Духовници Страв Карактеристики Питер Венкман И Интерактивни Дух Акција Фигури

Духовници Страв Карактеристики Питер Венкман И Интерактивни Дух Акција Фигури

DEN 463.84

Достапност

Стравот на духови Ги Прикажува Фигурата На Питер Венкман и Интерактивната Фигура На Духови со Додаток. Питер Венкман кој брзо зборува е подготвен да се соочи со најстрашните духови наоколу. Од ретро акциони фигури до врвни колекционерски предмети инспирирани од новата забава, гуи ecо-плазма до фигури и играчки, Играчките На Духови од хасбро се плашливо уживање за деца и обожаватели од сите возрасти! Карактеристики на Страв Од духови плашат плашливо изненадување активирано со копче. Собери Духови Страв Карактеристики фигури за изградба на тимот за дух бустин авантури (секој продаден одделно, предмет на достапност). ТМ & ● 2020 CPII. Сите права се задржани.Хасбро и сите поврзани термини се трговски марки на хасбро. Вклучува : фигура На Питер Венкман, фигура на духови и додаток. Слика скала : 5 инчи. Возраст 4 и до ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Може Да се генерираат Мали делови. Не за деца под 3 години. ШТО Е СТРАВ КАРАКТЕРИСТИКА? : Најстрашните духови штотуку станаа пострашни. Притиснете го задниот дел од фигурата на духот за да ја активирате функцијата акција. Питер ВЕНКМАН : лидерот кој брзо зборува за оригиналните Разурнувачи На Духови, Питер Венкман не се плаши да се соочи со страшен непријател. ВКЛУЧУВА ДОДАТОЦИ ЗА РАЗБИВАЊЕ ДУХОВИ : Доаѓа со протонски пакет и додаток за протонски бластер и фигура на духови за децата да можат да ги замислат духовите На Питер бустин. ПОБАРАЈТЕ ДРУГИ КАРАКТЕРИСТИКИ на СТРАВ : Чувајте ги очите излупени За Стравот На Духови Карактеристики играчки инспирирани од нова и класична Забава На Духови. Секој продаден одделно. Предмет на достапност. НЕ ПРЕМИНУВАЈТЕ ГИ ПОТОЦИТЕ : Разурнувачите На Духови прават духови да трчаат по ридовите од 1984 година, а авантурите продолжуваат со играчки, предмети за играње улоги и колекционерски предмети од хасбро.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката