Кометска Заптивка Автомобилска Ц4225 - Цилиндрична Заптивка За Глава Одговара На 89-Одговара изберете:, ПЕЖО МИ16

Кометска Заптивка Автомобилска Ц4225 - Цилиндрична Заптивка За Глава Одговара На 89-Одговара изберете:, ПЕЖО МИ16

DEN 2.00

Достапност

Одговара Изберете : 1989,1991 PEUGEOT 405 MI16 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите . Кометска Заптивка Автомобилска. Кометик е лидер во индустријата во производствените процеси и посветен на спарување на највисоките можни квалитетни материјали со упатен персонал. Кометик останува во првите редови на технологијата за дизајн на заптивки со користење на внатрешни динамометри и простории за склопување на моторот за да ги донесе своите дистрибутери, трговците на мало и на крајот крајниот корисник, најсигурните дихтунзи достапни денес.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката