Стоптех 309. Стоптех Спортски Влошки За Сопирачките;

Стоптех 309. Стоптех Спортски Влошки За Сопирачките;

DEN 2.00

Достапност

Стоптех Спортски Влошки За Сопирачки; Инженерска Подлога За Изведба/Директна Замена на ОЕ. Низок Шум И Прашина/Подолг Век На Траење На Подлогата И Роторот. Подобрено Чувство И Одговор На Педалата. 100 Проценти Позитивни Обликувани За Постојано Чувство. Изгорени За Промовирање На Побрз Кревет. Ое Стил Анти-Пискање Шимови За Управување Со Бучава. Висока Максимална Работна Температура. Конзистентен Коефициент На Триење Преку Опсег На Температура.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката