K Idler Рака Одговара изберете: 1972-PONTIAC FIREBIRD, 1973-CHEVROLET КАМАРО

K Idler Рака Одговара изберете: 1972-PONTIAC FIREBIRD, 1973-CHEVROLET КАМАРО

DEN 792.00

Достапност

Со постојано воведување на подобрувања во дизајнот кои го продолжуваат животниот век на производот и ја поедноставуваат инсталацијата и замената, МОГ ја стекна својата репутација Како Решавач на Проблеми во индустријата за шасии. Тежок дизајн. Лабавите или истрошените делови на шасијата може да доведат до предвремено абење на гумите. Инженерскиот челичен состав резултира со посилна компонента. Дизајнот на лежиштето со метален гушер во прав овозможува маснотиите да течат низ лежиштето. Подмачканиот штекер ја намалува корозијата и абењето со тоа што дозволува нов лубрикант да ги исплакне загадувачите. МОГ К6186 Неактивен рака. МОГ К6186 Неактивен рака. МОГ К6186 Неактивен рака. Одговара Изберете : 1972-1981 ПОНТИЈАК ОГНЕНА ПТИЦА 1973-1981 ШЕВРОЛЕТ КАМАРО 1975-1979 ШЕВРОЛЕТ НОВА 1976-1979 КАДИЛАК СЕВИЉА 1975-1979 БУИК СКАЈЛАРК 1975-1977 ПОНТИЈАК ВЕНТУРА 1975-1979 ОЛДСМОБИЛ ОМЕГА 1977-1978 понтијак ФЕНИКС 1979 ПОНТИЈАК СУНБИРД 1975 БУИК АПОЛО И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката