Ливијан 31 Висока 1-Лесна Столна Ламба-Сребрена

Ливијан 31 Висока 1-Лесна Столна Ламба-Сребрена

DEN 2.00

Достапност

Ливиската Столна Ламба е современа по стил. Неговата органски обликувана, стаклена основа доаѓа во непроѕирна, сребрена завршница и има груби агли на сечење како суров скапоцен камен. Основата поддржува грациозен тесен врат, направен од метал во полиран хромиран финиш. Ова парче е на врвот со тркалезна, тврда нијанса во бела ткаенина и е опремено со финале. Преодна. Сива Вештачка Свила Хардбек Сенка.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката