Georgeорџ мажите сите шорцеви

Georgeорџ мажите сите шорцеви

DEN 319.84

Достапност

За одмори, скари и забави во базени! Овие шорцеви за пливање од Georgeорџ имаат разнобојни детали и удобна, прилагодлива половината. Нагласено со задниот џеб со затворање на размавта, овие машко пливање стебла се ваше за време на прскање. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Rise 8 ”inseam. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Заден џеб со затворање на кука и јамка. Карактеристики : еластична половината со влечење; лагер за мрежи. Мажите во боја на пливање во боја од Georgeорџ.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 472.48

Покажете го вашиот омилен стил во чизми за клинки од клин од Brinley Co Овие широки чизми за теле се одликува�