Свила Сјај Чиста Мраз - # Слива Треперење Од Страна На Ма Фактор За Жени-0. Оз Сјај За Усни

Свила Сјај Чиста Мраз - Слива Треперење Од Страна На Ма Фактор За Жени-0. Оз Сјај За Усни

DEN 1.33

Достапност

Тоа е комбинирајте ја навлажнувачката добрина на мелем за усни со високиот обоен сјај на сјај за усни за совршено обоени и удобни усни. Овој сјај за усни ги претвора сувите блескави усни во навлажнети и сјајни закривени додавајќи гламур на вашето лице. Тоа е комбинирајте ја навлажнувачката добрина на мелем за усни со високиот обоен сјај на сјај за усни за совршено обоени и удобни усни.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката