Плочка Налепници Самолепливи Мембрана Водоотпорен Ѕид Налепници Кујна Бања Ѕид Декорација Налепници

Плочка Налепници Самолепливи Мембрана Водоотпорен Ѕид Налепници Кујна Бања Ѕид Декорација Налепници

DEN 2.33

Достапност

Симулациски Налепници За Плочки Самолепливи Кристални Мембрани Водоотпорни Ѕидни Налепници Налепници За Декорација на Ѕид Во Кујна Бања 10 парчиња карактеристики : Висококвалитетни налепници за плочки за лупење : налепниците за плочки што Се Лупат се направени од материјали кои се на висока температура и лесно се бришат дамките. Погоден за мазни и чисти површини. Може да биде прикачен на ѕидот. Ако не можете да го залепите, користете лепак за да помогнете.Нема да жолта со текот на времето - за разлика од другите брендови на пазарот, нашите плочки нема да жолти со текот на времето. Површина на покривање : плочката за лепенка е 3,94 инчи, збир од вкупно 10 парчиња. Тие се мали и удобни, лесни за употреба и можат да го покријат секој агол. Можете да ја изберете големината што ја сакате пакување од 10 листови - пакување од 10 висококвалитетни налепници за плочкилесно е да го направите тоа сами - држете се до кујната или бањата поздравниот, самолеплив, стабилна адхезија, може да се шие до големина, може да се свитка во агол, без инјекциска смеса, без лепак, без остатоци, без специјални алатки, без искуство. Големина : 10х10см/3,94€3,94 инчи боја како што е прикажано пакетот содржи : 1 сет налепници за плочки (вклучени 10 налепници)Големина по Должина декоративни додатоци Во Висина. Соба Спална Соба Прозорец Врата Свадба Декор. Надворешен Декор.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката