Комплет за Монтирање на шок за суспензија одговара изберете: 1967-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО, 1966-ШЕВРОЛЕТ НОВА

Комплет за Монтирање на шок за суспензија одговара изберете: 1967-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО, 1966-ШЕВРОЛЕТ НОВА

DEN 3.33

Достапност

Комплет за Монтирање на удар На суспензија Комплет За Монтирање На Шок Одговара : 1967-1969 ШЕВРОЛЕТ КАМАРО 1966-1967 ШЕВРОЛЕТ НОВА 1967 ПОНТИЈАК ОГНЕНА ПТИЦА 1968-1975,1977 ФОЛКСВАГЕН ТРАНСПОРТЕР 1971-1974,1976,1978-1979 ФОЛКСВАГЕН КОМБИ 1971-1974,1976-1977 меркур капри и повеќе - додадете го ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката