Сптти Водоотпорни Акциони Камери, Спортска Акциона Камера, За Екстремни Авантури На Отворено Спортови На Отворено

Сптти Водоотпорни Акциони Камери, Спортска Акциона Камера, За Екстремни Авантури На Отворено Спортови На Отворено

DEN 3860.64

Достапност

Карактеристики : 1. Камера СО микрофон, 1080П ЦЕЛОСНА HD резолуција.2. 120 степен а+ одделение широкоаголен објектив со висока резолуција.3. Ултра мини големина и лесен, лесен за носење, може да се користи како МИНИ спортски ДВ.4. Водоотпорна обвивка од алуминиумска легура (IPX-4), соодветни разни видови екстремни авантури на отворено.5. Вградениот 1/4 инчен фотосензитивен со низок шум може да фати ултра јасна слика во потемна пригода.6. Вграден мотор, предупредување работни услови со вибрирање.Спецификации : агол На Објективот : 120 степени Видео Резолуција : 1920*1080p 30fps/1280*720 P 30fps Video формат : AVIPhoto формат : JPGPower : DC 5 VBattery : Вграден 600mah li-Време на полнење на батеријата : Околу 2 часа материјал : Барања за алуминиумски легури : 2000/XP/виста/ 7, ос х ос 10.3.6 Или Погоре. Големина : Прибл. 9 x 3cm/ 3.54 x 1.18 во (H x D)Тежина На Пакетот : Вклучен е 325g Package : 1 x Sport Dv Камера1 x Држач За Камера1 x Држач За Велосипед 1 x Mount1 x Car Mount1 x USB Кабел ЗА Полнење1 x Ремен 1 x Упатство За Употреба Проблеми : 1. Светлото може да трепка, но камерата не може да се вклучи.2. Софтверот не може да се ажурира.3. Како да го поставите времето за снимање?Решенија : 1. Бидејќи камерата не може да ја прочита картичката, така што камерата не може да се вклучи. Причината поради која не може да ја прочита картичката : може да поддржува само 2-32 GB картичка и камерата не може да ја препознае картичката поради квалитетот на картичката.2. Нема потреба од ажурирање на софтверот.3. Оваа програма за производи е поставена 3 минути; таа не може да се модифицира сама по себе.Забелешка : производот треба да се вметне во мемориската картичка пред употреба, во спротивно не може да се вклучи нормално. Водоотпорна обвивка од алуминиумска легура (IPX-4), погодна за разни видови екстремни авантури на отворено. Камера со микрофон, 1080П ЦЕЛОСНА HD резолуција, 120 степен а+ одделение широкоаголен објектив со висока резолуција. Ултра мини големина и лесен, лесен за носење, може да се користи како МИНИ спортски ДВ.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката