Обновено ЕВОО ЕВ-Ц-116-6БЛ 11.6 Фхд Лаптоп Целерон Н 2.00 Гхз Интел УХД Графика 3ГБ РАМ 32ГБ Ссд Сина Победа Во С Режим

Обновено ЕВОО ЕВ-Ц-116-6БЛ 11.6 Фхд Лаптоп Целерон Н 2.00 Гхз Интел УХД Графика 3ГБ РАМ 32ГБ Ссд Сина Победа Во С Режим

DEN 1.00

Достапност

Грижете се за бизнисот на вистински начин со 11.6 " Ултра Тенок Лаптоп. Натоварен СО складирање ОД 32 GB и Екран со Целосна HD резолуција од 1920 x 1080p, овој супер тенок лаптоп е изграден за да работи имајќи го предвид буџетот. Со Windows 10 Home, mini HDMI и вградена веб камера, Ултра Тенкиот Лаптоп EVOO ви овозможува пристап до најновата технологија за сите ваши personal и деловни потреби. ЕВОО 11.6 " Ултра Тенок Лаптоп, Интел Целерон, Двојно Јадро, 3gb Меморија, 32gb Складирање, Предна Камера, Мини HDMI, Windows 10 Во S Режим овој производ можеби не е сертифициран од производителот, но е професионално проверен, тестиран и исчистен од Реставрирани Продавачи и Добавувачи на Програми. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката