Гарланд Килим Суштината во. во. Најлон Перат Бања Килим Длабоко Папрат

Гарланд Килим Суштината во. во. Најлон Перат Бања Килим Длабоко Папрат

DEN 1.00

Достапност

Трансформирајте ја вашата бања во оаза на удобност и стил со Суштината килим за бања од Венец. Со својот мек најлонски куп и кадифна конструкција, вашите стапала ќе ви се заблагодарат. Со својата нелизгачка подлога од латекс, можете да се збогувате со сите несреќи со лизгање и лизгање. Овој килим доаѓа во дизајн со пруги и низа големини, комплети и бои што одговараат на вашиот декор во бањата. Најдобро од с, тоа е машина за перење за лесно чистење. Машина Направена и Тафтувана. 100% Мек Најлонски Куп. Препорачана Нега : Машина За Перење. Модерен Стил со Цврст Мат И Рамен Дизајн На Ленти. Подлога Од Латекс Што Не Се Лизга Што Може Да Се Пере. Тип На Градба : Кадифен. Висина на купот : 0,4-инчен. Големина : 24-во х 40-Во Бања Акцент килим. Боја : Длабок Папрат.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката