Џити Fall Нови Пристигнувања Fall Winter Зимски Тимови Тренерки Печатење Пуловер Со Долги Ракави Дуксери Панталони Одговараат на бели блузи за жени обични Светло Сини Ди?

Џити Fall Нови Пристигнувања Fall Winter Зимски Тимови Тренерки Печатење Пуловер Со Долги Ракави Дуксери Панталони Одговараат

DEN 2.33

Достапност

Jyeity се фокусира на современи концепти за дизајн за да им обезбеди на жените најмодерна и удобна облека. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Прелијте го вашиот секојдневен фустан со овој костум и ќе бидете инстант корпоративно бебе. Исто така е префект за младите мажи подгответе Се За Домување И враќање на училиште.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3. П2 : која големина одговара на големината на буквата?.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката