Едиодпох Женски Џемпер Елек Симпатична Пуловер Без Ракави V Вратот Колеџ Дуксери Тинејџерски Девојки Облека Џемпер Елек За Жени Црно

Едиодпох Женски Џемпер Елек Симпатична Пуловер Без Ракави V Вратот Колеџ Дуксери Тинејџерски Девојки Облека Џемпер Елек За Жени

DEN 0.33

Достапност

Сезона : Цела сезона. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Должина На Ракавот : Без Ракави. Јака : V Вратот. Тип На Шема : Печатени. Големина шема : . Големина : Една Големина Биста : 100см/39.37 "Должина : 59см/23.23" Женски Џемпер Елек. Висококвалитетен Материјал : Изработен Од Супер Мека, Висококвалитетна Ткаенина, пријателска за Кожата, Добра Еластичност и Пропустливост, Удобна и Издржлива За Долготрајна употреба. Нов Производ, Многу Удобен. Мека И Удобна Ткаенина, Секојдневна Облека За Пролет, Лето, Aut И Зима. Ткаенината Е И Текстура. Задолжително Во Вашата Гардероба, Може Да Се Носи Со Повеќе Стилови, Одржувајќи Ве Стилски Цел Ден. Големина Вклучуваат : Можете Да Ја Проверите Нашата Табела Со Големини За Подобар Избор. Повод-Задолжителен Основен Џемпер Фустан со Врат, супер Истегнување За Девојка Со Кривина.Чувајте Топло Во Fall Зима. За Хеланки И Чизми. Машина Или Рачно Перење. Уникатен Дизајн : Секојдневно, Лабаво Вклопување, Стил На Долги Ракави Со Едноставен Дизајн, Мека Ткаенина Е За Одржување На Топло И Модерно Во Пролет ,umn И Зима. Женска Секојдневна Облека, Пролет, Aut и Зима, Покажувајќи Ви Секојдневен Спортски Стил, Имаме Маици Со Долги ракави, Кошули, Дуксери, Палта, Кардигани Итн Плетен Исечен Џемпер. Женски Џемпери. џемпери за жени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката