Macgyver Алатки На Синдикатот Возрасни Ноќта На Вештерките Костим Сублимирани Маица

Macgyver Алатки На Синдикатот Возрасни Ноќта На Вештерките Костим Сублимирани Маица

DEN 399.84

Достапност

Macgyver Алатки На Трговијата Унисекс Возрасни Ноќта на Вештерките Костим Сублимирани Маица MACGYVER АЛАТКИ НА ТРГОВИЈАТА СУБЛИМИРАНИ МАИЦА - нашите унисекс возрасни 100% полиестер црн грб краток Ракав Маица располага со двојна игла јака, ракав, и полите направени за мажите и жените. Секоја кошула е отпечатена напред и има црн грб, ракави и јака. ПЕЧАТЕНИ Во САД - сите наши кошули се печатат рачно во САД користејќи процес на сублимација на боја што создава мали несовршености над шевовите и/или наборите што се единствени за и дел од секоја ставка. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН - секој од нашите дизајни се загарантирани автентични и 100% официјално лиценцирани. Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран внатрешен тим за графичка уметност кој често рачно црта и го илустрира секој дизајн На Маица. КОСТИМ СЕКОЈДНЕВЕН-Овој сублимиран врв е идеален за оние денови кога просечната кошула едноставно нема да стори. Ноќта на вештерките, забави со костими, денови за облекување, тематски настани или само затоа што-фрлете го со пар од вашите омилени тексас за облека тоа е сите третираат, без трикови!. ОДЛИЧНО ЗА ДАВАЊЕ-совршен подарок за вентилаторот во вашиот живот, нашата висококвалитетна облека го носи завршниот допир на тематски прилики, настани За Ноќта на Вештерките, подароци, подароци за роденден, Подароци За Божиќ и празници, сваг и чанти за добри!.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката